Milujeme Pipedrive CRM tak moc, že jsme ho pomohli přeložit do češtiny.

Jako největší elite partner Pipedrive v Česku a na Slovensku pomáháme s vývojem celého CRM i nadále.

Pipedrive CRM

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Co je CRM?

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM propojíte se svým účetním systémem, bankou nebo třeba nástrojem na vytváření smluv. 

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Reference a hodnocení

  • Více než 900 firem v Česku a 100 000 firem celosvětově používá Pipedrive.
  • Pipedrive je původem estonský startup založený v roce 2010.

1100 +

Klientů

13

Obsluhovaných států

4 021 544

Aktivit měsíčně, které lidi přestali dělat ručně

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz

Často kladené otázky

Co je řízení vztahu se zákazníkem?

Řízení vztahu se zákazníkem neboli customer relationship management (CRM) odkazuje na technologii a procesy, které organizace využívají ke správě kontaktů a vztahů - jak navenek, tak uvnitř společnosti. Vztahy se myslí zákazníci, poptávající, partneři, dodavatelé, investoři, zájemci o práci a další. 

Co je CRM software?

CRM software nebo také CRM systém či CRM aplikace je nástroj, který slouží uživatelům k sledování aktivit, správě komunikace s ostatními lidmi, měření dopadů jejich snažení a předpovídání budoucích prodejů. Nejlepší CRM systémy se umí propojit s dalšími nástroji, které firmy používají.

Jak vybrat CRM systém?

Na začátku by si firma měla vydefinovat, proč chce zavést CRM systém a jaké funkce by měl mít. Důležitý je lidský faktor - kdo se systémem bude pracovat. Tomu by měly odpovídat i požadavky na něj. Dalším důležitým faktorem je cena - ta se skládá z implementace a následně z plateb za licence. Implementace CRM systémů se pohybují v řádech desítek tisíc až jednotek milionů korun. Licence pak od stokorun po nižší tisíce měsíčně za uživatele. Pipedrive CRM se řadí mezi ty cenově výhodnější systémy a tím má i jednu z největších návratností v porovnání cena/výkon.

Více o tom, jak vybrat CRM naleznete v článku srovnávače online aplikací Genta - Jak vybrat CRM.

Jak mi Pipedrive zvýší obrat?

Pipedrive umožňuje automatizovat činnosti obchodníků. Běžný obchodník stráví i 50 % svého času prostou administrativou. Odstraňte tuto administrativu a získáte 2x více obchodů se stejným obchodním týmem. Pipedrive vám toto umožní.

Jsou má data v bezpečí?

Otázka bezpečnosti má několik rovin.

Bezpečnost na úrovni uživatelů

Pipedrive umožňuje definovat uživatelské role a oprávnění. Běžný obchodník tak například vidí jen své obchody, zatímco jeho manažer vidí obchody všech svých obchodníků. Veškeré činnosti uživatelů jsou navíc logovány a je následně dohledatelné, co kdo v Pipedrive udělal.

Bezpečnost na úrovni přístupu 

Pipedrive nabízí nejvyšší standard zabezpečení přístupu. Nabízí funkci 2FA emailové verifikace i SSO (single sign-on) přístup. Veškerá data podléhají navíc ochraně dle GDPR.

Bezpečnost na úrovni infrastruktury

Pipedrive běží na infrastruktuře světové třídy - na serverech AWS. Veškerá data jsou pravidelně zálohována a šifrována.

Certifikace

Pipedrive je držitelem certifikace SOC 2, SOC 3, US-EU Privacy Shield a ISO 27001:2013. 

Více o bezpečnosti Pipedrive naleznete na jejich stránce věnující se bezpečnosti.

Jak můžu platit za Pipedrive?

Jakožto největší partner Pipedrive v Česku a na Slovensku umožňujeme platbu za licence Pipedrive v českých korunách i eurech. Zákazník si též může vybrat, zda bude platit kartou nebo na fakturu. Pipedrive je původem z Estonska. Díky Dáváme ale můžete platit na fakturu s možností odečtu DPH. Navíc se nemusíte stát identifikovanou osobou (neplátce DPH nakupující služby ze zahraničí).

S jakými aplikacemi můžu Pipedrive propojit?

Pipedrive je možné propojit s desítkami nástrojů přímo v aplikaci. Další software můžete propojit přes API Pipedrive (buď napřímo, nebo přes platformu Make.com). Získáváte tak možnosti fakturovat například přes fakturoid nebo idoklad, posílat emaily v ecomailu nebo smartmailingu nebo si propojit Pipedrive s českým obchodním rejstříkem.

Chcete DEMO ukázku, vyzkoušet Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci: