Nejlepší CRM pro zdravotnické firmy a kliniky 

Bezpečné CRM pro práci s osobními i zdravotními informacemi pacientů. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro zdravotnické firmy a kliniky

Sledování fází od poptávky - po šťastného pacienta

Přehledy úspěšnosti léčby

Vysoká ochrana dat

Různé uživatelské přístupy a oprávnění

Získávání dodatečných dat od pacientů přes zabezpečené formuláře

Komunikace se zákazníkem na jednom místě

Rychlejší domlouvání schůzek s doktory či ošetřujícím personálem

Zastupitelnost personálu

Kompletní přehled všech klientů jako na dlani 

Proč je CRM důležité pro zdravotnické firmy a kliniky? 

Kliniky i firmy spravují velké pacientů. Evidují informace o nich, léčby, spravují komunikaci, smlouvy a další. Bez použití CRM systému mohou vaši lidé udělat spoustu zbytečných chyb nebo na ně bude administrativa až moc.

Nejlepší CRM pro zdravotnické firmy a kliniky pomůže vašim zaměstnancům vytvořit spolehlivou databázi kontaktů. Kromě toho získáte přehled o stavu, plánujete schůzky, evidujete automaticky komunikaci a máte veškerou smluvní dokumentaci na jednom místě.

Lidský přístup

Lidský přístup je důležitý. Aby byl efektivní, je potřeba ho podpořit technologíí.

Člověk, který komunikuje s pacinetem, musí vedět, v jaké fázi se pacient nachází. Díky tomu ho může informovat o dalších krocích.

Stejně tak důležité je mít i veškeré dokumenty na jednom místě - máte přehled o tom, jaké už dodal a jaké ještě scházejí. Požádejte pacienta, aby dodal jen to, co chybí.

Měření úspěšnosti

V Pipedrive CRM máte možnost hlídat průběhy a vyhodnocovat úšpěšnost léčby vašich pacientů. Vidíte, kolik lidí vás poptalo, kolik nastoupilo na léčbu a kolik jich úspěšně dokončilo.

Pacient prochází cestou od přijetí do zdravotního zařízení až po skončení spolupráce. A celá cesta je evidovaná v CRM.

Mějte přesné statistiky, abyste mohli zlepšovat nejen své procesy, ale hlavně spokojenost svých pacientů.

Komunikace s pacientem

Komunikujte s pacientem formou, kterou on preferuje - ať už je to volání, emaily, sms či whatsapp. Všechny zprávy mějte uložené v kartě pacienta. Můžete tak kdykoliv navázat na minulou konverzaci.

Další výhodou uložené komunikace je i zastupitelnost. Pokud pojedete na dovolenou a kolega či kolegyně vás budou zastupovat, budou vědět, o čem jste se v minulosti s pacientem bavili.

V případě potřeby je možné propojit Pipedrive CRM s telefonními ústřednami jako například IPEX, Daktela, Cloudtalk, Spinoco a další.

Pipedrive nám přinesl kompletní přehled všech poptávek a komunikaci s klientem na jednom místě.
Tereza Roučková Prague fertility centre

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na další komunikační systémy - Spinoco, Twillio, Daktela, Ipex, Cloudtalk a další...

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro zdravotnické firmy a kliniky?

CRM pro zdravotnické firmy a kliniky je software, který pomáhá zaměstnancům zdravotnického zařízení lépe řídit vztah s pacienty. V aplikaci najdou databázi pacientů a v jejich kartách podrobné osobní či zdravotní informace. Systém slouží pro evidování pacientů - jak nových, stávajících. Díky CRM systému firma ví, v jaké fázi se zákazník nechází, zda už má podepsanou smlouvu, zaplaceno atp.

Proč je CRM důležité pro zdravotnické firmy a kliniky?

Personál zdravotnické firmy má přehled o pacientovi, jeho stavu i smluvním vztahu s daným zdravotnickým zařízením. Je možné řešit jak zákroky, tak například i jejich proplácení zdravotními pojišťovnami.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému u firem ve zdravotnictví. Díky znalosti procesů v tomto oboru dokážeme nastavit systém přesně dle potřeb kliniky. Součástí práce je i zaškolení zaměstnanců, aby CRM používali správně a také napojení Pipedrive CRM na další systémy. Pomáháme i zautomatizovat některé rutinní procesy, aby personál měl více času na pacienta.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz