Milujeme Pipedrive CRM tak moc, že jsme ho pomohli přeložit do češtiny🇨🇿. Jako největší elite partner Pipedrive v Česku a na Slovensku pomáháme s vývojem celého CRM i nadále.

Pipedrive CRM

První CRM od obchodníků pro obchodníky. Co je CRM?

Reference a hodnocení

  • Více než 900 firem v Česku a 100 000 firem celosvětově používá Pipedrive.
  • Pipedrive je původem estonský startup založený v roce 2010.

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM propojíte se svým účetním systémem, bankou nebo třeba nástrojem na vytváření smluv. 

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz

Často kladené otázky

Co je řízení vztahu se zákazníkem?

Řízení vztahu se zákazníkem neboli customer relationship management (CRM) odkazuje na technologii a procesy, které organizace využívají ke správě kontaktů a vztahů - jak navenek, tak uvnitř společnosti. Vztahy se myslí zákazníci, poptávající, partneři, dodavatelé, investoři, zájemci o práci a další. 

Co je CRM software?

CRM software nebo také CRM systém či CRM aplikace je nástroj, který slouží uživatelům k sledování aktivit, správě komunikace s ostatními lidmi, měření dopadů jejich snažení a předpovídání budoucích prodejů. Nejlepší CRM systémy se umí propojit s dalšími nástroji, které firmy používají.

Jak vybrat CRM systém?

Na začátku by si firma měla vydefinovat, proč chce zavést CRM systém a jaké funkce by měl mít. Důležitý je lidský faktor - kdo se systémem bude pracovat. Tomu by měly odpovídat i požadavky na něj. Dalším důležitým faktorem je cena - ta se skládá z implementace a následně z plateb za licence. Implementace CRM systémů se pohybují v řádech desítek tisíc až jednotek milionů korun. Licence pak od stokorun po nižší tisíce měsíčně za uživatele. Pipedrive CRM se řadí mezi ty cenově výhodnější systémy a tím má i jednu z největších návratností v porovnání cena/výkon.

Více o tom, jak vybrat CRM naleznete v článku srovnávače online aplikací Genta - Jak vybrat CRM.

Jak mi Pipedrive zvýší obrat?

Pipedrive umožňuje automatizovat činnosti obchodníků. Běžný obchodník stráví i 50 % svého času prostou administrativou. Odstraňte tuto administrativu a získáte 2x více obchodů se stejným obchodním týmem. Pipedrive vám toto umožní.

Jsou má data v bezpečí?

Otázka bezpečnosti má několik rovin.

Bezpečnost na úrovni uživatelů

Pipedrive umožňuje definovat uživatelské role a oprávnění. Běžný obchodník tak například vidí jen své obchody, zatímco jeho manažer vidí obchody všech svých obchodníků. Veškeré činnosti uživatelů jsou navíc logovány a je následně dohledatelné, co kdo v Pipedrive udělal.

Bezpečnost na úrovni přístupu 

Pipedrive nabízí nejvyšší standard zabezpečení přístupu. Nabízí funkci 2FA emailové verifikace i SSO (single sign-on) přístup. Veškerá data podléhají navíc ochraně dle GDPR.

Bezpečnost na úrovni infrastruktury

Pipedrive běží na infrastruktuře světové třídy - na serverech AWS. Veškerá data jsou pravidelně zálohována a šifrována.

Certifikace

Pipedrive je držitelem certifikace SOC 2, SOC 3, US-EU Privacy Shield a ISO 27001:2013. 

Více o bezpečnosti Pipedrive naleznete na jejich stránce věnující se bezpečnosti.

Jak můžu platit za Pipedrive?

Jakožto největší partner Pipedrive v Česku a na Slovensku umožňujeme platbu za licence Pipedrive v českých korunách i eurech. Zákazník si též může vybrat, zda bude platit kartou nebo na fakturu. Pipedrive je původem z Estonska. Díky Dáváme ale můžete platit na fakturu s možností odečtu DPH. Navíc se nemusíte stát identifikovanou osobou (neplátce DPH nakupující služby ze zahraničí).

S jakými aplikacemi můžu Pipedrive propojit?

Pipedrive je možné propojit s desítkami nástrojů přímo v aplikaci. Další software můžete propojit přes API Pipedrive (buď napřímo, nebo přes platformu Make.com). Získáváte tak možnosti fakturovat například přes fakturoid nebo idoklad, posílat emaily v ecomailu nebo smartmailingu nebo si propojit Pipedrive s českým obchodním rejstříkem.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci: