Pomáháme firmám
s digitální transformací

Obrací se na nás firmy, které hledají nástroj či aplikaci na konkrétní účel (například správa obchodu, projektové řízení, telefonie, zákaznická podpora) a které chtějí poradit s výběrem správného řešení, implementací i zaškolením.

Poznáte se v některém z pěti příkladů zákazníků, kterým jsme už pomohli?

Hledám aplikaci/software pro...

Chcete zlepšit obchodní oddělení, pomůžeme vám se CRM systémem Pipedrive. Potřebujete nastavit projektové řízení? Ukážeme vám Clickup. Pro automatizace používáme Make. Prošli jsme stovky nástrojů a umíme poradit. 

O digitalizaci se všude mluví, ale kde začít?

Taky chcete posunout svou firmu dál? Digitalizace a automatizace - každý o tom mluví, ale málokdo dokáže přijít se správným řešením. Podíváme se na váš konkrétní příklad a připravíme "fahrplan" vaší digitalizace. Srozumitelně a s viditelnou návratností.

Mám správně nastavené procesy?

Máte pocit, že u vás ve firmě neví levá ruka, co dělá pravá? Duplikuje se vám práce? Nefunguje komunikace v týmu? Podíváme se na vaše procesy a navrhneme řešení pomocí digitalizace.

Chci se jen inspirovat, jak to dělají úspěšné firmy.

Denně objevujeme novinky na trhu firemních aplikací a píšeme o nich. Bavíme se s firmami, řešíme jejich potřeby, zavádíme řešení. A o tom taky něco napíšeme. Občas natočíme zajímavé video. Někdy zase něco, co může inspirovat vás. Sledujte náš blog.

Dostal/a jsem od šéfa za úkol...

Máte najít aplikaci na fakturaci? Nebo třeba kam ukládat soubory? Musíte udělat přehled CRM systémů? Nebo jen hledáte kurzy, jak se naučit digitalizovat firemní procesy? Poradíme vám s tím, nekoušeme.

Digitalizace je 3 kroky od vás

Srovnání vašich procesů 
s úspěšnými firmami

Na začátku se podíváme na vaše současné nástroje a procesy. Analyzujeme tok a předávání dat mezi lidmi. Dáme náhled, jak podobné procesy řeší úspěšné firmy.

Výběr nástrojů a nastavení automatizace

Vybíráme správné nástroje pro vaši firmu. Ty nastavíme, propojíme s dalšími aplikacemi a automatizujeme procesy. Nic neprogramujeme, vše stavíme jako puzzle.

Zavádění řešení a zaškolení uživatelů

Dáváme důraz na uživatelskou přívětivost. Samotný uživatel musí být přesvědčen o přínosu systému. Vysoká míra akceptace pak přináší rychlou návratnost a efektivitu.

Příklad propojení nástrojů

Jednotlivé nástroje pro automatizaci

a více než 3.630 dalších aplikací....

Případové studie

Pomohli jsme desítkám malých a středních firem v Česku a na Slovensku. Díky modernímu přístupu jsme řešení doručili v rámci týdnů, nikoliv měsíců nebo let. A to vše bez jediného řádku programování. Každé řešení je navíc připravené na rychlý budoucí růst firmy s možnými jednoduchými úpravami.

Přechod z excelu na automatizovaný systém

Projektové řízení s umělou inteligencí

Konec ručního přepisování faktur do fakturačního systému

Online rezervační systém na míru

Máte zájem o vlastní řešení? 

Spojíme se s vámi, projdeme vaše procesy a řekneme vám, jak věci dělají moderně úspěšné firmy. Pokud vás to zaujme, ukážeme vám, jak postupovat a pomůže s celým procesem vaší digitální transformace.

Zkušenosti našich klientů

Dáváme nám pomohlo implementovat Raynet CRM do našich systémů. Vyslechli si všechny naše požadavky a zrealizovali je s využitím externích služeb. Před plným spuštěním zaškolili všechny, kteří s CRM pracují, a i nadále nám jsou stále k ruce.
Jana Ducháčková Vedoucí zákaznického servisu Nobilis Tilia
Společnost Dáváme nám implementovalo nové CRM - Pipedrive a automatizaci lead managementu. Dále nám pomohli s automatizací reportingu a workflow, čímž se nám zachovala vyšší konzistence dat a obchodníci tak měli menší práci s administrativou. To vše nám přineslo navýšení počtu uzavřených smluv, efektivnější řízení obchodního týmu, omezení chyb obchodníků a možnost porovnání mezi jednotlivými zeměmi.
Jakub Kuráň Sales Operations Manager Global Payments
Dáváme nám pomohlo vybrat a nastavit Pipedrive CRM. Zároveň toto CRM napojili na další systémy a zautomatizovali všechny naše procesy. Firma nám též zaškolila naše zaměstnance a pomohl najít optimální řešení pro automatizaci pracovního procesu.
Stanislav Bartoška Director CK Zanzo by Slevomat
Společně s Dáváme jsme migrovali ze Salesforce na Pipedrive a nastavili jsme veškeré procesy a automatizace pro obchodní, business development a marketingový tým. Máme tak robustní systém propojující celou řadu nástrojů třetích stran a vše přehledně vidíme na jednom místě. Díky tomu lépe známe potřeby našich klientů.
Jakub Salát Marketing Manager Prochazka & Partners zodpovědný za projekt transformace CRM
Ve spolupráci s Dáváme jsme byli schopni převést řešení automatizace schvalovacího workflow, reportingu a uchovávání dokladů od bývalého dodavatele. Dáváme zapracovalo na zkvalitnění celkového řešení, což vedlo ještě ke kvalitnějšímu Source to Pay procesu a zároveň vedlo k celkovému zrychlení plateb naším dodavatelům.
Ladislav Ondráček Finance Systems Manager

Pro koho děláme?

460+

spokojených zákazníků

Spokojenost je pro nás důležitá. Po předání každého projektu se ptáme na spokojenost. U většiny zákazníků plníme očekávání, v dalších případech pak očekávání dokonce překonáváme.

3.930+

zavedených vylepšení

Pro naše zákazníky hlídáme všechny systémy a staráme se, aby vše fungovalo. Testujeme novinky, které dále mohou zavést a využít. Díky tomu jsou neustále na špici využívání moderních technologií.

11

zastoupených nástrojů

Zastupujeme nástroje pro zákaznickou podporu, archivaci dokumentů, elektronický podpis, online účetnictví, CRM systém, projektové řízení, chatboty, schvalování faktur a dokumentů a další.

Kontaktujte nás

Nechte nám na sebe kontakt a my se s vámi spojíme co nejdříve.