🏆 Jsme Pipedrive partner roku 2023 pro střední Evropu 🏆

Převeďte svůj Pipedrive pod nás

Proč Pipedrive od dáváme?

Jsme největší partner Pipedrive ve střední Evropě

Staráme se o to, aby měl zákazník z nákupu vašich produktů a služeb fenomenální zážitek od projevení prvního zájmu až po první platbu.

Specializujeme se na obchodní procesy. Naše největší přidaná hodnota je v know-how, které máme jak v sales, tak v práci s Pipedrive. Díky tomu vás naučíme využít potenciál tohoto nástroje naplno, aby doslova pracoval za vás. Nemusíte hledat vlastní cesty, ukážeme vám tu nejlepší.

520+ spokojených klientů

Po předání každého projektu se ptáme na hodnocení. U většiny zákazníků plníme očekávání, v dalších případech pak očekávání dokonce překonáváme.

6 let Pipedrive zkušeností

Milujeme Pipedrive CRM tak moc, že jsme ho pomohli přeložit do češtiny. Jako největší elite partner ve střední Evropě pomáháme Pipedrive s vývojem i nadále.

Nadstandartní přístup

Rozšířené funkce

Vyvíjíme vlastní rozšíření, které usnadňují práci v českém prostředí. Klientům je dáváme zdarma:

  • Napojení na účetní systémy (Pohoda, Money, Abra)
  • Napojení na fakturační systémy (Fakturoid, iDoklad)
  • Napojení na český obchodní rejstřík
  • Skloňování českých jmen v e-mailové komunikaci a další...

Maximální podpora

Všem klientům jsme k dispozici od pondělí do pátku, od 8:00 do 18:00, telefonicky či e-mailem. Vždy zdarma a v češtině.

Flexibilní fakturace

Pipedrive od Dáváme můžete platit v českých korunách i eurech. Zároveň je možné komfortně platit kartou nebo na fakturu.

S čím klientům nejčastěji pomáháme?


Nastavení

Nastavení šité na míru vašemu businessu na základě našich zkušeností ze stovek implementací.


Zaškolení

Proškolíme vás v práci se systémem, abyste dokázali využít jeho plný potenciál a všechny funkce.


Napojení

Pipedrive napojíme na téměř jakýkoliv systém a zařídíme automatické předávání dat.

Pipedrive s námi není žádná výzva

Nastavením a školením to nekončí. Váš obchodní proces dokážeme napojit na veškeré nástroje, které používáte aby vše běželo tak jak má. Pro naše zákazníky hlídáme všechny systémy a staráme se, aby vše fungovalo. Testujeme novinky, které dále mohou zavést a využít. Díky tomu jsou neustále na špici využívání moderních technologií.

Společně s Dáváme jsme migrovali ze Salesforce na Pipedrive a nastavili jsme veškeré procesy a automatizace pro obchodní, business development a marketingový tým. Máme tak robustní systém propojující celou řadu nástrojů třetích stran a vše přehledně vidíme na jednom místě. Díky tomu lépe známe potřeby našich klientů.

Jakub Salát
Prochazka & Partners

V Dáváme nám pomohli s automatizací reportingu a workflow, čímž se nám zachovala vyšší konzistence dat a obchodníci tak měli menší práci s administrativou. To vedlo k navýšení počtu uzavřených smluv, efektivnějšímu řízení obchodního týmu, omezení chyb obchodníků a možnost porovnání mezi jednotlivými zeměmi.

Jakub Kuráň
Global Payments

Ve spolupráci s Dáváme jsme byli schopni převést řešení automatizace schvalovacího workflow, reportingu a uchovávání dokladů od bývalého dodavatele. Dáváme zapracovalo na zkvalitnění celkového řešení, což vedlo ještě ke kvalitnějšímu procesu a zároveň vedlo k celkovému zrychlení plateb naším dodavatelům.

Ladislav Ondráček
Foodora