Tisíce zájezdů v pár lidech. Odbaveno. Automatizovaně.

Existuje snad někdo, kdo nemá rád dovolenou? Jednou za čas je zkrátka nezbytné pořádně si odpočinout a načerpat energii mimo svoji práci. Proto je důležité vybrat si tu správnou cestovní kancelář a zájezd.


V dnešní době téměř polovina Čechů ponechá veškeré starosti se svou dovolenou na cestovní kanceláři. Rádi si připlatí za komfort a nadstandardní služby.


Tohoto se chytil jeden z našich stávajících klientů a vybudoval cestovní kancelář. Je zaměřená na exotické zájezdy a cíli na maximální spokojenost zákazníků. My jsme jim dodali kompletní systém, ve kterém samozřejmě nechybí spousta automatizací. Ty je aktuálně řadí mezi jednu z nejrychleji rostoucích cestovních kanceláří u nás.


CK Zanzo je startup, který patří přímo pod Slevomat. A ačkoliv má Slevomat spoustu programátorů, kapacita věnovat se startupu je hodně limitovaná. Proto jsme navrhli řešení ze současných systémů a poskládali kompletní řešení “za pár korun”.


Přitom zavedení CRM, vytvoření automatizací, nasazení, zaškolení personálu a spuštění trvalo přibližně jen měsíc. To často nezvládnou ani existující systémy na trhu.Jak to funguje?


Do interního systému přijde nová poptávka, ta se automaticky přiřadí obchodníkovi. Obchodník s tímto zákazníkem prochází celým procesem. Zákazníci se tak se svým operátorem brzy seznámí a získají v něm větší důvěru.


CRM systém ověří telefonní číslo zákazníka a poté dá klientovi automatickou SMS vědět, že už se na jeho poptávce pracuje.


Obchodník který má poptávku přiřazenou, může ihned kontrolovat dostupnost poptávaných letů a termínů.


Poté se v CRM vystaví platební údaje. Následuje automatická kontrola platby, která je napárovaná na banku, takže hlídáme zaplacení a posíláme notifikace, pokud platba neproběhla. Potom už nic jiného nebrání v objednání hotelu a letenek.


Připravíme vás na cestu


Před odletem dostanou zákazníci cestovní instrukce a SMS zprávu. SMSku s textem, jaké je v místě jejich dovolené aktuální počasí, případně ať si nezapomenou přibalit deštník, či opalovací krém se silným faktorem, protože je krásně a slunečno.


Na dovolené se o vás postaráme


Cestovní kancelář nabízí možnost přímého transferu z letiště na hotel. Nemusíte se o nic starat a jelikož jsou lety vybírané tak, aby klient započal dovolenou ranním příletem, můžete z hotelu vyrazit rovnou za dobrodružstvím.


Po návratu ještě zpětná vazba


Zákazník se vrátí z dovolené a ani tím společná ,,cesta” klienta a cestovní kanceláře nekončí. Na E-mailu ho čeká zpráva od cestovní kanceláře ohledně spokojenosti zákazníka s veškerými poskytnutými službami.


Na všechny tyto složky je navázaný i reporting, ve kterém jdou přehledně vidět statistiky celého interního procesu cestovní kanceláře.


Nebojte se nových technologií


Do CK Zanzo jsme zavedli CRM Pipedrive, udělali automatizace přes Integromat a vše nastavili ve spolupráci s protistranou.


A co vy? Máte také cestovní kancelář? Nebo prodáváte kuchyňské linky? I Rádi vám pomůžeme s digitalizací vašeho byznysu. Přeneste se do 21.století a zjednodušte si podnikání.


Volejte na +420 773 660 828 nebo nám napište na davame@davame.cz. Budeme se těšit.