Jak jsme vytvořili registrační systém pro Ministerstvo průmyslu a obchodu za 3 dny

Aktualizace: dub 28

Za 3 dny jsme byli schopni spustit projekt od zadání až po prezentaci a zaškolení operátorů.


Projekt CoVpoint.org


Tento projekt má za úkol spojovat firmy, které mohou nabídnout pomoc, s firmami, které pomoc hledají.


Na webu jsou k nalezení dva formuláře - poptávající a nabízející. Po jejich vyplnění jsou uložena data v CRM systému Pipedrive a konkrétní požadavek je přidělen operátorovi. Zároveň se k požadavku automaticky načtou údaje z obchodního rejstříku.


Operátor zkontaktuje nabízející či poptávající firmu a ověří platnost nabídky/poptávky. Následně doplní zjištěné informace a vloží daný požadavek do další fáze - párování nabídek s poptávkou.


Operátor spáruje poptávku s nabídkou, automaticky se mu vygeneruje list pro dopravce (co se má odvézt, odkud, kam a kdy). Ten operátor automaticky odesílá na dopravce (například na konkrétní hasiče či jiný subjekt zajišťující dopravu pro stát).


Jako třešnička na dortu je odkaz v emailu “DORUČENO”. Jakmile dopravce doručí balíček od nabízející firmy k poptávající, stačí jen kliknout na tento odkaz. V tu chvíli je celý případ uzavřen.Rychlý projekt


Při běžném programování by celý systém trval vytvořit řádově týdny. Díky použití současných technologií - Pipedrive CRM, Integromat a další - jsme byli schopni celý systém spustit během 3 dní.


Nyní se dokončují už jen drobné detaily a úpravy, které vyplývají ze samotného provozu systému.


Po projektové stránce zastřešila celý systém Nula Advisory a Dáváme dodalo technické propojení IT systémů na míru spolu s vytvořením automatizací k tomu.


Přečtěte si o projektu více v publikovaných článcích:


- Ministerstvo průmyslu a obchodu

- Hospodářské noviny

- Roklen 24

- Nula Advisory

davame@davame.cz

+420 723 834 211

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • YouTube - White Circle
Expert_on_dark.png
integromat registered partner.png