Nejlepší CRM pro vývojářské firmy

Aby první i další projekty s klienty byly vždy ziskové. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro vývojářské firmy

Přehled otevřených obchodních případů

E-mailová komunikace na jednom místě včetně příloh a jejich anotací

Měření ziskovosti zakázek

Nabídky na jeden klik

Automatická fakturace poplatků za údržbu, support systému

Měření spokojenosti zákazníků

Nastavení cílů pro obchodníky

Proč je CRM důležité pro vývojářské firmy?

Jako vývojáři potřebujete obsluhovat současné zákazníky s novými projekty i získávat nové zákazníky. K tomu, abyste to mohli dělat efektivně, potřebujete CRM systém. A proč nezvolit rovnou ten nejlepší pro vývojáře?

Jednotlivé kroky zakázky

Každý projekt se zákazníkem by měl být ziskový, je potřeba měřit jednotlivé kroky od získání zakázky přes vývoj, k otestování až předání.

Pipedrive CRM eviduje každou zakázku i stav, ve kterém se nachází. Obchodník tak stále ví, co se děje.

Cíle a odměny

Nastavte cíle obchodníkům. Navažte odměňování na ziskovost projektů. Sledujte konverze. To vše přehledně v reportech v Pipedrive CRM.

Díky nim také zjistíte, jestli se vám neobjevila nová konkurence nebo jestli se nezměnily ekonomické podmínky.

Údržba projektů

Pokud poskytujete i údržbu systémů a support a necháváte si za to platit, zadejte tuto informaci do CRM. To se postará o pravidelné platby od uživatelů softwaru.

Faktury se samy vystaví, odešlou a pohlídá se i zaplacení.

Efektivita našeho prodeje se zvýšila několikanásobě po zavedení Pipedrive CRM. Navíc se nám systém stará i o veškerá maintenance fee.
Techsoft

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na projekt management tooly jako JIRA, Asana, Trello. Možnost napojení na GitHub a GitLab. Propojení s účetními systémy Fakturoid, iDoklad, Pohoda, Money, ABRA. Napojení na databáze firem s přehledy jejich obratů a ziskovosti.

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro vývojářské firmy?

CRM pro vývojářské firmy je software, který pomáhá vytvářet a zlepšovat vztahy se zákazníky.

Proč je CRM důležité pro vývojářské firmy?

Díky CRM systému jsou vývojářské firmy schopné mít lepší přehled o obchodech i svých obchodnících. Veškerá komunikace je na jednom místě a profitabilita je zobrazitelná u každého projektu.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému vývojářských firem. Pomáháme s nastavením systému, napojení na systémy třetích stran, poradenstvím ohledně obchodu v b2b i zaškolením lidí. Poskytujeme též zákaznickou péči a support. Pravidelně informujeme o novinkách v oblasti CRM i samotného Pipedrive CRM.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz