Nejlepší CRM pro výrobce

Propojte si obchod a výrobu v jednom systému. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro výrobce

Po získání zakázky, odeslání dat do výroby

Získání dodatečného obratu díky doprodejům na základě dat z výroby

Lepší historické databáze zakázek

Přehled o růstu/poklesu zakázek u konkrétního zákazníka 

Veškerá e-mailová komunikace včetně příloh na jednom místě s možností filtrování

Přehled o platbách

Hlídání bonity klienta a dotahování dat z obchodního rejstříku 

Datum poslední komunikace se zákazníkem

Proč je CRM důležité pro výrobce?

Výrobci potřebují přehled o svém současném i budoucím odbytu. Pipedrive CRM to dokáže poskytnout. Plánujete zakázky, máte přehled o veškeré komunikaci a obchodníci vám všechna data navíc rádi zadávají. 

S tím správným CRM systémem je obchod hračka. 

Propojení obchodu s výrobou

Jakmile je zakázka vyhraná v rámci obchodu, tak rovnou odchází do výrovního systému a data se můžou vzájemně přeposílat. Obchodník stále ví, jak na tom zakázka je.

Váš zákazník může dostávat upozornění, v jakém stavu se zakázka nachází, aby se o to víc těšil, až mu ji vyrobíte.

Péče o zákazníky

Hlídejte své stávající zákazníky zda od vás nakupují stále stejně nebo více. V Pipedrive CRM uvidí obchodník porovnání současného roku s rokem minulým.

Díky tomu může identifikovat nové trendy na trhu, změny u konkurence či blížící se nové výzvy.

Historie zakázek

V CRM si dokážete dohledat i zakázky z minulosti. U každé navíc máte uloženou komunikaci obchodníka. Dokážete ho tak zastoupit v případě, že odjel na dovolenou.

Navíc máte uložené i veškeré přílohy emailů, takže objednávky, nabídky, dodací listy a další dokumenty dohledáte rychle a můžete hned odpovědět zákazníkovi.

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na běžné účetní systémy jako je Pohoda, Money, ABRA nebo i celá ERP řešení typu K2, Helios a další. 

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro výrobce?

CRM pro výrobce je software, který pomáhá vytvářet a zlepšovat vztahy se zákazníky. 

Proč je CRM důležité pro výrobní proces?

Výrobci spravují velké množství objednávek od zákazníků, kteří mají různá očekávání i preference. Bez použití CRM systému mohou vaši lidé udělat spoustu zbytečných chyb nebo můžou být frustrovaní.

Nejlepší CRM pro výrobce pomůže vašim konzultantům vytvořit spolehlivou databázi kontaktů klientů, jejich objednávek a správně poskytnout servis a poradenství.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému do výrobních firem. Díky naší pomoci získáte nejlepší CRM na trhu upravené přesně dle vašich obchodních procesů. Zaškolíme vaše obchodníky. Napojíme na systémy. A poskytneme zákaznickou péči i údržbu systému. Navíc vás budeme informovat o novinkách, abyste byli neustále v obraze.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz