Nejlepší CRM pro rodinné firmy

CRM slouží k utužení vztahů se současnými zákazníky i získání nových. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro rodinné firmy

Plně v češtině

Jednoduché ovládání 

Přehledy o současných zákaznících a jejich objednávkách

Propracovaný systém uživatelských oprávnění

Úkolníček aktivit

Nastavení na pár kliků

Připomínky 

Komunikace se zákazníkem na jednom místě

Proč je CRM důležité pro rodinné firmy?

Jako rodinná firma potřebujete mít přehled o tom, jak se vám daří. Chcete nejen přežít, ale i rozvíjet podnikání, aby se udržela tradice. Proto potřebujete systém, který vám řekne o tom, jak vyděláváte peníze. Tím systémem je CRM - je to obchodní systém, ve kterém získáte přehled o příjmech firmy i jednotlivých obchodnících.

Evoluce místo revoluce

CRM nemusí být revoluce, ale spíše evoluce. Pipedrive se přizpůsobí obchodníkům a jejich stylu. Zároveň po nich nevyžaduje zbytečné zadávání dat.

Pipedrive CRM nabízí funkci obchodního asistenta. Ten poradí obchodníkovi, co má dále dělat, jaké kroky přijmout a komu zavolat.

CRM systém myslí i trochu dál. Po skončení jedné aktivity rovnou obchodníka vyzve, aby naplánoval další činnost s klientem.

Přehled majitele firmy

Majitel firmypřehled o obchodu, současných zákaznících a růstu obratu podle zákazníků. Díky tomu může efektivně směřovat celé fungování firmy

Díky pokročilým reportům vidíte počet schůzek obchodníků, jejich konverze i to, proč se jim například nedaří.

Můžete analyzovat důvody prohraných i vyhraných obchodních případů, odhalit konkurenci či změnu ekonomického prostředí.

Péče o zákazníky 

CRM ušetří administrativní činosti obchodníkům a ti se můžou o to víc věnovat osobnímu kontaktu se zákazníky ať už potenciálními tak současnými. 

Obchod stále uzavírají lidé s lidmi. Dejte svým obchodníkům více času na komunikaci a potkávání se se zákazníky. Administrativu dokáží dneska odbavit aplikace a systémy.

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na data obchodního rejstříku a databáze firem s rozšířenými informacemi.

CRM můžete spojit s ERP systémy - K2, Helios nebo i účetními systémy typu ABRA, Pohoda, Money spolu s možností napojení na bankovní účty pro párování plateb.

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro rodinné firmy?

CRM pro rodinné firmy je software, který pomáhá vytvářet a rozvíjet vztahy se zákazníky. U rodinných firem jsou tyto vazby často důležitější než jiné aktivity.

Proč je CRM důležité pro rodinné firmy?

Nejlepší CRM pro rodinné firmy pomůže vašim konzultantům vytvořit spolehlivou databázi kontaktů klientů, jejich objednávek a správně poskytnout servis a poradenství. Majitel firmy má díky tomu přehled o obchodním oddělení.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému rodinných firem. Pomůžeme s analýzou, nastavením systému, napojením na již využívané systémy. Zaškolíme zaměstnance a poskytujeme zákaznickou péči i údržbu systému. Zároveň přinášíme novinky z oboru i kolem Pipedrive CRM.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz