Nejlepší CRM pro realitní makléře a developery

Rychlejší nábor nemovitostí, efektivnější prodej či pronájem a klidně i správa celých nemovitostí. Ať už se zaměřujete na kteroukoliv oblast v realitách, CRM vám ušetří čas a přinese více peněz. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro realitní makléře a developery

Připomenutí důležitých termínů

Automatická pozvánka ke schůzce klientovi do kalendáře

Klient si může vybrat termín prohlídky

Generování smluv pro strany prodávajících i kupujících 

Úkolovaní sebe i lidí v týmu

Elektronické podpisy smluv

Posílání hromadných e-mailů

Přehled fází náboru i prodeje nemovitostí

Segmentace kupujících podle typu nabírané nemovitosti

Proč je CRM důležité pro realitní makléře a developery?

Jako realitní makléři přicházíte do kontaktu se spoustou lidí - někteří chtějí pronajmout, jiní prodat. Někdo chce jen poradit, někomu spravujete celou nemovitost. Ať už je to jakkoliv, je škoda nemít v těchto kontaktech a komunikacích pořádek. CRM vám tento pořádek zařídí. 

Nábor nové nemovitosti

Nábor nové nemovitosti je díky Pipedrive jednodušší. Plánujte oslovení vlastníků nemovitostí, měřte konverze, podepisujte s nimi rezervační smlouvy na jeden klik, předejte nabranou nemovitost k vystavení na inzertních servech.

Generování smluv či získání dat z katastru přitom zvládnete už na schůzce. 

Dokažte prodávajícímu, že jste na technologické špičce a že prodej s vámi je tím správným řešením.

Prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti může být rychlejší díky lepšímu planování prohlídek. Vygenerujte kupní smlouvu na jeden klik, využijte aukčního systému.

Zároveň vyfiltrujte potenciální zájemce z vašich historických kontaktů. Automaticky se jim může poslat nabídka před veřejným vystavením nemovitosti. A vy tak budete mít o práci míň.

Když už přeci jen budete prodávat a budete potřebovat se potkat na prohlídkách - pošlete zájemcům váš Pipedrive plánovač schůzek. Vyhnete se tak domlouvacímu ping-pongu.

Správa bytů

Pipedrive je vhodný i pro pronájmy nemovitostí nebo dokonce i správu celých nemovitostí. Získejte nemovitost pod správu, hlídejte platby nájemníků, plánujte pravidelné kontroly nemovitost a notifikujte majitelé bytů.

Pipedrive CRM vám veškerou práci zjednoduší.

CRM jsem si pečlivě vybírala a nakonec jsem se rozhodla pro Pipedrive z několika důvodů: Jednoduchost a snadná použitelnost, přehlednost všech kontaktů a zakázek a mezinárodní rozšíření, což poskytuje příležitosti pro další rozvoj. Navíc, díky české podpoře od Dáváme, mohu optimalizovat procesy a automatizovat některé úkony. Pipedrive s podporou od Dáváme je pro mě prostě jednička a vřele ji doporučuji svým kolegům.

Albína Kaskarová RE/MAX

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na katastr nemovitostí, na rejstříky dlužníků a možnost napojení na realitní servery. Také nabízí propojení na marketingové nástroje.

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro realitní makléře a developery?

CRM pro realitní makléře a developery je software, který pomáhá vytvářet a upevňovat vztahy s prodejci, kupujícími i partnery na nemovitostním trhu.

Proč je CRM důležité pro realitní makléře a developer?

CRM dává přehled o aktuálním stavu všech otevřených realitních projektů, vytváří databázi kontaktů s možností filtrování a také umožňuje řídit celé týmy realitních makléřů, aby toho dokázali nabrat a prodat co nejvíce.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému do realitních kanceláří. Pomáháme nastavit systém přesně dle procesů obchodu, připravit smlouvy ke generování, napojit systém na elektronický podpis. Zaškolíme vaše realitní makléře i poskytneme zákaznickou péči a údržbu systému.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz