Nejlepší CRM pro marketingové a eventové agentury

Prodáváte svůj čas? Díky CRM budete vědět, jestli na tom opravdu vyděláváte. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro marketingové a eventové agentury

Rychlejší akvizice nových zákazníků

Možnost napojení na Facebook a Google kampaně 

Komunikace se zákazníkem na jednom místě

Vytyčení cílů pro obchodníky či account manažery

Tvorba nabídek na jeden klik

Sledování vyhraných obchodů a konverzí, monitoring důvodů prohry

Projektové řízení v rámci CRM

Tvorba newsletterů a posílání hromadných emailů

Přehled ziskovosti zakázek

Proč je CRM důležité pro marketingové a eventové agentury? 

Ať už máte obchodníky nebo jen account manažery, vždy se tyto osoby starají o nové i stávající zákazníky a jejich zakázky. Jako agentura potřebujete mít přehled o zakázkách, jejich ziskovosti, časových kapacitách svých lidí i fakturaci.

S tímto vším vám pomůže CRM - budete mít přehled, omezíte lidskou chybovost a komunikaci se zákazníkem budete mít na jednom místě.

Ziskovost projektů

Prodáváte svůj čas a děláte projekty pro klienty? Tím, že vyhrajete deal to nekončí, naopak vše začíná.

Řiďte projekty efektivně a zjišťujte i jejich ziskovost. 

Od vytvoření nabídky, přes realizaci projektu až po samotné vyhodnocení. Uvidíte, zda získaná zakázka byla profitabilní a jak moc.

Komunikace se zákazníky

Veškerá komunikace se zákazníkem je na jednom místě a to včetně příloh e-mailů. Pokud si posíláte briefy či zadání, nebo podklady ke schválení, nemusíte je hledat v různých složkách. Vše najdete vždy u zákazníka v Pipedrive CRM. Přílohy emailů můžete též filtrovat.

Na tuto funkci je navíc navázaná i zastupitelnost - pojedete-li na dovolenou, kolega může vaši práci převzít a navázat na poslední konverzaci s klientem.

Z emailů, sms, volání či whatsappů můžou navíc vznikat rovnou úkoly pro další kolegy u vás ve firmě.

Nulová administrativa

CRM systém by měl vašim zaměstnancům práci ulehčit, ne jim ji přidávat. Pipedrive vám pomůže se zjednodušením administrativy.

Vyřešíte elektronický podpis smluv, automatické tvorby nabídek dle vybraných produktů, vystavování faktur a automatické kontroly zaplacení.

To vše na jeden klik. 

Dříve jsme ztráceli přehled nad všemi rozpracovanými projekty a jejich ziskovostí. Nyní máme vše přehledně zobrazeno na jednom místě a dokážeme odbavit více projektů.
David Šupita Netpromotion

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na další systémy - ať už se jedná čistě marketingové nástroje jako Facebook a LinkedIn lead ads, Google kampaně, tvorba custom audiences, tak i projekt management aplikace Asana, Clickup, Trello, Freelo, či data z veřejných rejstříků jako obchodní rejstřík, bizmachine, merk, a další.

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro marketingové a eventové agentury?

CRM pro marketingovou agenturu je aplikace, která pomáhá vytvářet a udržovat dobrý vztah se zákazníkem. Díky svým funkcím poskytne přehled o realizovaných zakázkách, zadáních i fakturacích. Majitel marketingové agentury díky tomu může řídit nejen svůj obchod, ale i běžný chod agentury v jednom systému.

Proč je CRM důležité pro marketingové a eventové agentury?

CRM pomůže s akvizicí nových klientů, efektivním account managementem, správou zakázek a fakturací. Zaměstnanec si plánuje aktivity sobě i kolegům, posílá emaily či vytváří nabídky na jeden klik.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému do marketingových agentur. Díky znalosti obchodních procesů a account managementu v oblasti marketingu dokážeme nastavit systém přesně dle potřeb agentury. Pomůžeme i se zaškolením, napojíme systém na další aplikace či zautomatizujeme rutinní práci.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz