Nejlepší CRM pro finanční poradce a pojišťovací makléře

Mějte skvělý vztah se svými klienty a řiďte efektivně obchodní tým. Co je CRM?

Výhody Pipedrive CRM pro finanční poradce a pojišťovací makléře

Dokumenty klientů na jednom místě

Hlídání výročí smluv a jejich obnovy

Posílání přání k narozeninám

Nastavení cílů obchodních týmů

Kontrola bonity klienta z rejstříků

Kontrola splněných aktivit

Partnerské a tipařské provize

Tvorba finančních plánů ze šablony

Navyšování produkce, růst kmenu

Proč je CRM důležité pro finanční poradce a pojišťovací makléře? 

Vaši poradci spravují velké množství zákazníků. Každý je ale jiný a má jiné potřeby. Bez použití CRM systému mohou vaši lidé udělat spoustu zbytečných chyb nebo toho na ně může být moc.

CRM pomůže vašim zaměstnancům vytvořit spolehlivou databázi kontaktů klientů, jejich požadavků. Poskytnete tak servis i poradenství vždy správně.

Společná setkání

Každý finanční poradce by měl dobře znát svého klienta. Mějte uložené na jednom místě veškeré informace o klientovi. Nejen jeho smlouvy, ale i to, že má například psa.

Pipedrive vám pomůže se schůzkami. Pošlete vašemu klientovi link, díky kterému uvidí vaše časové možnosti a rovnou si domluví schůzku. Vyhnete se tak domlouvacímu ping-pongu. Ušetříte čas vy i klient.

Na schůzce můžete zaznamenávat informace rovnou do CRM systému a ten vám může generovat plány či nabídky pro zákazníka na míru na jeden klik. Překvapte klienta tím, jak využíváte moderní technologie. 

Obchodní týmy 

Pokud máte obchodní tým, potřebujete sledovat jeho výkon i aktivitu. Díky Pipedrive CRM máte přehled o obchodnících, jejich schůzkách a dalších akcích na denní, týdenní i měsíční bázi.

Sledujte, kolik nových klientů váš poradce otevřel, s kolika se potkal, kolik smluv uzavřel.

Pipedrive přináší také přehled plnění nastavených cílů a úspěšnost uzavření v sekci reportů.

Nová produkce i obnova smluv

V systému uvidíte, kolik smluv se vám bude obnovovat v následujícím týdnu či měsíci. Spojte se s klientem, projděte jeho současný stav a třeba najdete novou potřebu ohledně financí či pojištění. Nastavte si i upozornění - ať už přijde vám nebo rovnou klientovi.

Přehled je také skvělý v případě toho, kdy vám klient zavolá. Máte na jednom místě všechny jeho smlouvy včetně jejich podmínek. Můžete tak odpovědět, jaké má pojistné krytí, či jaké jsou poplatky zvoleného investičního fondu.

Díky Pipedrive CRM mi chodí upozornění na končící smlouvy. Klient je spokojený, že to za něj hlídám a já mám důvod pobavit se o dalším pojištění, které by firmu mohlo zajímat.
Jakub Wiesner Eurola s.r.o. - největší firemní pojišťovací makléř ve Zlínském kraji

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na další systémy - ať už na banky, rejstříky a systémy na doplnění veřejných kontaktních informací. Napojení na Facebook, Google kampaně. 

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro finanční poradce a pojišťovací makléře?

CRM pro finanční poradce a pojišťovací makléře je software, ve kterém si poradce vede své potenciální i stávající klienty, eviduje jejich smlouvy a řídí své aktivity. V případě většího počtu poradců se vytváří týmy a jejich cíle. Vedoucí týmu tak má přehled o aktivitách všech členů a dokáže poradit, jak uzavřít více obchodů.

Proč je CRM důležité pro obor finančních poradců a pojišťovacích makléřů??

Obor finančních poradců a pojištění je velmi konkurenčí prostředí. Proto je důležité, aby společnosti poskytující finanční služby měly ty správné prodejní nástroje, které jim pomohou přizpůsobit se, konkurovat a růst. Pipedrive poskytuje základní zákaznické řešení pro mnoho různých společností po celém světě v tomto odvětví, včetně bank, makléřů, poradců, věřitelů, správců majetku a fondů.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému pro finanční poradce, pojišťovací makléře i další finanční instituce. Díky znalosti obchodních procesů v oblasti financí dokážeme nastavit systém přesně dle potřeb poradce. Součástí naší práce je i správné zaškolení zaměstnanců makléřů. V neposlední řadě umíme napojit Pipedrive CRM na další systémy. Pomůžeme i se synchronizací emailů, aby se veškeré smlouvy posílané v příloze rovnou ukládali u klientů v CRM.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.

Český support (po-pá 8-18)

Telefon/Whatsapp +420 723 834 211
E-mail: pipedrive@davame.cz