Nejlepší CRM pro cestovní kanceláře

Spravujte poptávky, zvyšte počet objednávek zájezdů, tvořte cestovní plány na míru. Pipedrive CRM vám pomůže udělat z každé dovolené zážitek a vaši zákazníci se vám budou vracet. Co je CRM?

Co je CRM pro cestovní kanceláře?

CRM pro cestovní kanceláře je software, který umožní spravovat poptávky zájezdů, uložit veškerou komunikaci na jedno místo a vytvářet nabídky pro konkrétní zájemce. 

Upozornění na novou poptávku

Komunikace všemi kanály na jednom místě

Automatické ověřování dostupnosti letenek i hotelů

Generování nabídky i smlouvy, možnost elektronického podpisu

Automatická komunikace se zákazníky a připomenutí se po roce pro další nákup zájezdu

Hlídání zaplacenosti zálohy nebo celého zájezdu

Přehled o turistech včetně lokality pro případ mimořádné události 

Proč je CRM důležité pro konzultanty a agenty cestovních kanceláří?

Konzultanti cestovních kanceláří spravují velké množství objednávek od zákazníků, kteří mají různá očekávání i preference. Bez použití CRM systému mohou vaši lidé udělat spoustu zbytečných chyb nebo můžou být frustrovaní.

Nejlepší CRM pro cestovní kanceláře pomůže vašim konzultantům vytvořit spolehlivou databázi kontaktů klientů, jejich objednávek a správně poskytnout servis a poradenství.

Od poptávky až po opakovaný nákup

Máte na webu formulář na poptávky po vašich zájezdech? Nechte si zapsat každou poptávku přímo do CRM systému.

Po zapsání může být poptávka přidělena konzultantovi a ten ji může okamžitě vyřizovat. K tomu mu pomůže plánování aktivit přímo v Pipedrive CRM.

Blíží se poptávka k uzavření? Konzultant vygeneruje na jeden klik smlouvu a pošle ji zákazníkovi. Po odsouhlasení se vystaví faktura a systém automaticky upozorní konzultanta, až bude zaplaceno.

Po návratu cestovatele můžete poslat automatizovaný dotazník na zpětnou vazbu stejně jako se mu automaticky ozvat za 9 měsíců, až bude opět plánovat další dovolenou.

Nabídky na míru

Nabídněte svým zákazníkům i zájezdy na míru. Myslíte, že je to složité? Ani v nejmenším.

Pipedrive CRM zaznamená poptávku s předpokládaným počtem cestovatelů, lokalitou a přibližným termínem.

Díky napojení na globální systémy jako Amadeus, Skyscanner nebo Booking rovnou vyhledá volné lety a hotely i s cenami.

Konzultant už tak vytváří nabídky na míru dle skutečně volných termínů a v rámci rozpočtu cestovatele.

Zákazník dostane zájezd na míru a vy budete za odborníky na cestování.

Skvělý zákaznický zážitek

Nejlepší zákazník je ten, který k vám příjde na doporučení. Pipedrive CRM vám pomůže doručit skvělý zážitek vašim zákazníkům, takže vás budou doporučovat dál.

V první řadě CRM zajistí, že na žádnou poptávku nezapomenete a že všechny vyřídíte včas a v termínu.

Zároveň ale můžete mít připravenou komunikaci na zákazníky, kde jim řeknete, co si mají vzít s sebou, jaké pojištění zařídit, na co se naočkovat a třeba jim pošlete i předpověď aktuálního počasí den před odletem - to vše automatizovaně.

Po návratu si jen pohlídáte, že cestovatel byl spokojený. Pokud ano, ozvěte se mu za nějakou dobu s dalším zájezdem. Pokud nebyl, zjistíte důvod a dokážete přístí službu zlepšit.

Dáváme nám pomohlo s nastavením Pipedrive CRM od A do Z. Díky automatizacím odbavujeme 10x víc objednávek se stejným týmem. A díky napojení na Skyscanner umíme rychleji reagovat na poptávky na míru.
Karel Novák Ředitel CK Zanzo

Propojte Pipedrive se stovkami aplikací

Pipedrive CRM se dá napojit na další systémy používané v cestovním ruchu - ať už systém Amadeus, Skyscanner nebo třeba Booking.com

Toto CRM můžete napojit i na vaše vlastní systémy, podporují-li napojení systému třetích stran (například přes API, XML import, CSV a jiné způsoby)

Často kladené otázky

Co je CRM pro cestovní kanceláře?

Cestovní agentura i cestovní kancelář potřebujeme budovat dobré vztahy se svými zákazníky. Od první poptávky až po opakovaný nákup dalšího zájezdu. V tomto je klíčová role konzultanta cestovní kanceláře. Aby konzultant pracoval neztrácel čas a odbavil úspěšně co nejvíce zákazníků, je potřeba použít CRM software pro cestovní kanceláře.

CRM systém umožní mnohem více než jen odbavovat zákazníky. Umí se napojit na bookovací systémy a systémy letenek, dokáže vytvořit smlouvu se zákazníkem a umožní ji elektronicky podepsat, doporučí turistovi dodatečné aktivity v destinaci. Vše je možné sledovat z jedné platformy.

Proč je CRM důležité pro obor cestovního ruchu?

Cestovní ruch je velmi konkurenční prostředí. Je potřeba využít nejlepší technologie, které ušetří čas a umožní lidem udělat více rezervací, užít si více pobytů a opakovaně se vrátit. 

Aby cestovní kancelář zvládla veškeré výzvy, je potřeba zavést CRM systém, který dá přehled celému obchodnímu procesu, uvolní ruce od administrativy a nestane se, že by se na nějakého zákazníka zapomnělo. Pipedrive CRM umožní toto a mnohem více.

Proč vybrat Pipedrive CRM od Dáváme?

Dáváme jako největší partner Pipedrive CRM v Česku má zkušenosti s implementací tohoto CRM systému do cestovních kanceláří. Díky znalosti obchodních procesů v cestovním ruchu dokážeme nastavit systém přesně dle potřeb cestovní kanceláře. Součástí naší práce je i správné zaškolení zaměstnanců CK. V neposlední řadě umíme napojit Pipedrive CRM na další systémy jako Amadeus nebo Booking.com.

Chcete demo ukázku, vyzkoušet si Pipedrive nebo potřebujete poradit?

Chci:

Mohlo by vás ještě zajímat

Převod dat do Pipedrive CRM

Můžete převést svá data z Excelu či jiného CRM systému. Pipedrive umožňuje import dat i přímé spojení s vybranými světovými CRM systémy.

Dáváme pomůže od A do Z

Jako největší partner Pipedrive CRM v Česku poskytujeme zákaznickou podporu, pomoc s nastavením, propojení Pipedrive s dalšími nástroji nebo vás třeba zaškolíme.

Cena licencí Pipedrive CRM

Pipedrive CRM je systém, který se platí dle počtu uživatelů a podle využívaných funkcí. Dáváme vám umožňuje platit v CZK i EUR. Můžete též platit kartou nebo na fakturu.