KONZULTACE ZDARMA

Optimalizace sales procesu

V rámci 45 minut společně projdeme váš obchodní proces a odhalíme jeho slabá místa. Následně vymyslíme rámcové možnosti zlepšení a projdeme si podobné příklady z praxe.

Akce platí do 29.2. 2024, běžná cena 3 200 Kč bez DPH

– Omezený počet míst –

7 z 10

Firem nemá správně nastavené obchodní procesy

34 %

Průměrný nárůst produktivity obchodníků po optimalizaci obchodních procesů

10 - 29 %

Nárůst tržeb po efektivním zavedení obchodních procesů

Co si odnesu?

V rámci konzultace se budeme věnovat přímo vašemu obchodnímu procesu, který rozeberem a zkusíme odhalit možnosti jeho zlepšení.


1. Názor expertů

Nejprve společně projdeme vaše procesy a nástroje, které používáte a zhodnotíme nynější stav celého procesu.


2. Návrhy ke zlepšení

Následně vám na základě našich žkušeností představíme možnosti optimalizace přímo pro váš sales proces.


3. Inspiraci z praxe

Nakonec vám ukážeme dobře fungující řešení z podobných projektů, abyste si odnesli inspiaci šitou vám na míru.

Co o nás říkají klienti

Společně s Dáváme jsme migrovali ze Salesforce na Pipedrive a nastavili jsme veškeré procesy a automatizace pro obchodní, business development a marketingový tým. Máme tak robustní systém propojující celou řadu nástrojů třetích stran a vše přehledně vidíme na jednom místě. Díky tomu lépe známe potřeby našich klientů.
Jakub Salát Marketing Manager, Prochazka & Partners
V Dáváme nám pomohli s automatizací reportingu a workflow, čímž se nám zachovala vyšší konzistence dat a obchodníci tak měli menší práci s administrativou. To vedlo k navýšení počtu uzavřených smluv, efektivnějšímu řízení obchodního týmu, omezení chyb obchodníků a možnost porovnání mezi jednotlivými zeměmi
Jakub Kuráň Sales Operations Manager, Global Payments

Ve spolupráci s Dáváme jsme byli schopni převést řešení automatizace schvalovacího workflow, reportingu a uchovávání dokladů od bývalého dodavatele. Dáváme zapracovalo na zkvalitnění celkového řešení, což vedlo ještě ke kvalitnějšímu procesu a zároveň vedlo k celkovému zrychlení plateb naším dodavatelům.

Ladislav Ondráček Finance Systems Manager, Foodora

Sales procesy žijeme

Staráme se o to, aby měl zákazník z nákupu vašich produktů a služeb fenomenální zážitek od projevení prvního zájmu až po první platbu. Na procesy se díváme pohledem zákazníka. Tím zajistíme pozitivní zkušenost, díky které si zákazník vybuduje dlouhodobý vztah s firmou.

6 let zkušeností

500+ klientů

Digitalizací to nekončí

V rámci svého obchodního procesu určitě najdete spoustu repetitivních aktivit, které je vhodné automatizovat. K tomu nám slouží Make, díky kterému dokážeme váš obchodní proces napojit na veškeré nástroje, které používáte aby vše běželo tak jak má.

4 200+ vylepšení

1 500+ integrací

Pojďme se spojit

Získejte názor odborníků na váš obchodní proces a inspirujte se příklady perfektně vyladěných sales procesů z jiných firem.

Novinky