Prototypování softwaru díky automatizačním platformám

Chcete si vytvořit vlastní interní systém? Budete potřebovat zadání. Podle zkušeností se toto zadání v průběhu vývoje často mění. To potom zpomaluje celý vývoj a hlavně vzrůstají náklady.

Jak tomu předejít?

Vytvořte si nejprve svůj systém pomocí existujících online služeb propojených přes Integromat.com či jinou automatizační platformu. Vytvoříte si takzvané MVP - minimum viable product.

Na něm si otestujete, které funkce a procesy skutečně využijete. Doladíte chyby a až potom máte skutečnou představu o svých potřebách.

Tvorba zadání

Jakmile máte otestovanou svou verzi přes různé spojené nástroje, tak můžete vytvořit zadání pro softwarovou firmu. Ta vám potom naprogramuje řešení, které už vlastně máte.

A možná také zjistíte, že už ani programovat nemusíte.

Verze pro korporát

Ve velkých firmách potřebujete propojit účetnictví, banku, crm a zákaznickou podporu. Systémy jsou ale často složité, těžko upravitelné, a pokud jsou upravitelné, tak vás úpravy stojí drahé “mandaye” programátorů.

Pokud si ale vytvoříte nejprve prototyp, tak máte jistotu, že vytvořené řešení budou poptávající (z řad zaměstnanců/oddělení) skutečně využívat.Prototyp vás přitom bude stát jen několik hodin nebo pár dní. A často k němu nepotřebujete ani externí konzultanty nebo softwarové domy.

V Dáváme se takovým prototypům věnujeme. Pomůžeme s návrhem řešení, připravíme jej a nakonec dodáme i zadání pro další vývoj či napojení na interní systémy.Ozvěte se nám na +420 773 660 828 nebo na adela@davame.cz