Představení Integromatu

Integromat je vedoucí světová platforma pro vytváření integrací systémů a automatizaci firemních procesů. Vše bez nutnosti znalosti programování či kódování.

Integromat propojí různé systémy, přenáší a transformuje data. Vše 24 hodin, 7 dní v týdnu, bez lidské chyby.

Skoro nekonečné možnosti

Aktuálně na Integromatu naleznete více než 300 různých služeb - od Google dokumentů, Office 365, crm systémů, nástrojů pro produktové řízení, fakturačních systémů, konektorů na databáze až po předpověď počasí.

Navíc si každá služba/firma/software může vytvořit i vlastní napojení na konkrétní službu, která dokáže otevřeně komunikovat online (většinou přes RestAPI, SOAP, apod.).

V jednoduchosti je krása

Hlavní výhodou je uživatelsky přívětivý editor scénářů. Na jednom místě vidíte jednotlivé služby, propojení, přidáváte podmínky a filtry a zároveň si zobrazíte finální tok dat.

Integromat využívají největší hráči

Firmy jako Adidas, Uber, Cisco, BNY Mellon a další velké nadnárodní korporace využívají Integromat. Díky němu dokáží vytvářet a automatizovat neustále rostoucí počet procesů, které dané firmy spravují - ať už registrace nového uživatele, vytváření pravidelných reportů pro vedení či propojení vlastních interních systémů

Vyzkoušet Integromat můžete zdarma na www.integromat.com. Pokud nevíte jak na to, rádi vám se vším poradíme +420 773 660.