Nové partnerství Dáváme s ActiveCampaign

Rádi byste si ulehčili práci s vedením obchodních případů, chcete zjednodušit komunikaci se zákazníkem, hledáte ticketovací systém, potřebujete jednoduše řídit a vyhodnocovat marketingové kampaně?

ActiveCampaign je ta pravá platforma pro vás. Umožní vám na jednom místě řídit váš marketingový a obchodní proces. Zjednodušíte si tak práci, využijete automatizaci a snížíte celkové náklady. 


Chcete využít ActiveCampaign naplno? Nastavíme vám automatizace, pomůžeme s integrací, poskytneme support nebo školení.  


ActiveCampaign může využít malá či středně velká firma. Jeho hlavní výhodou je nabídka několika různých funkcionalit na jednom místě, které vás zbavují nutnosti platit za více různých nástrojů pro CRM, e-mail marketing či ticketovací systém. 

Tato služba se v minulosti  proslavila jako velice kvalitní nástroj pro správu e-mailového marketingu. Postupem času se však vyvinula, a přidala další funkcionality, jako jsou různé automatizace, CRM či formuláře. 

Jaké jsou jeho hlavní funkce?

  • E-mail marketing

Pomocí jednoduchých nastavení lze vytvořit efektivní a jasně zaměřenou e-mailingovou kampaň. Můžete vytvořit automatické rozesílání e-mailů podle typu zájemce, které vám pomůže udělat z potenciálního leadu platícího zákazníka. Samozřejmostí je nastavení různých typů automatických odpovědí či naplánování hromadných rozesílání zpráv. Vše se pak sdružuje v přehledných statistikách. 

  • CRM Systém

ActiveCampaign už nyní nabízí i vytvoření uspokojivého CRM, kde můžete vést přehled svých obchodních případů, shromažďovat kontakty a vést si u nich agendu. Samozřejmostí je propojení s e-mail marketingem, takže si na základě odpovědí na vámi zaslané nabídky můžete nastavit automatickou tvorbu dealů či kontaktů.

  • Webové služby

V rámci ActiveCampaign lze vytvářet i zajímavé nástroje, které vám pomohou získávat leady přímo z návštěvníků vašeho webu. Velice jednoduše lze nastavit různé formuláře, které si můžete vložit na svoje webové stránky. Další možností je vytvoření vyskakovacího chatovacího okna, které může sloužit pro komunikaci s návštěvníky vašich stránek či jako forma zákaznické podpory. Samozřejmostí je propis těchto konverzací do CRM a dokonce je tu možnost odpovídat přímo z mobilní aplikace. A pokud nemáte web, kam byste tyto služby mohli vložit, to vůbec nevadí! V ActiveCampaign si jej můžete vytvořit ve velice intuitivním editoru.

  • Automatizace a napojení na další služby

ActiveCampaign nabízí velice zajímavou šíři automatizací, které můžete využít pro zjednodušení procesů ve vaší firmě. Bez nutnosti složitého a zdlouhavého přepisování poptávek z e-mailu se vám bude automaticky zaplňovat pipeline novými leady.  Tyto automatizace můžete ještě vylepšit integrací s dalšími aplikacemi a webovými službami.

ActiveCampaign také nabízí marketplace, který obsahuje všechny možné integrace, například Calendly, Paypal nebo Shopify. Pokud mezi nimi nenaleznete vámi požadovanou službu, je možné pomocí veřejné API dokumentace propojit s ActiveCampaign takřka cokoliv. A využít k tomu můžete třeba i platformu Integromat.

Rádi byste se dozvěděli více?

Kontaktujte nás a náš tým vývojářů vám navrhne řešení na míru.

adela.hricova@davame.cz, tel.: +420 773 660 828