Clickup - jednička na trhu pro projektové řízení

Projektový nástroj ClickUp vyšel na trh v roce 2017 a od té doby ho začalo používat už přes 200 000 firem. Prostřednictvím tohoto nástroje nyní koordinují projekty a řídit tým například Netflix, Google nebo Nike

Delegování úkolů

Na jeden klik vytvoříte úkol, který snadno přidělíte řešiteli. K tomu přidáte deadline, očekávaný čas vypracování a prioritu tohoto tasku. Každému řešiteli tak tvoříte pomyslnou frontu úkolů k odbavení. Pokud budete chtít úkol rozšířit, dá se k němu přidat i další podřazené. Pomocí štítků a políček si mezi nimi můžete filtrovat. 

Se členy týmu můžete komunikovat pomocí komentářů i jednotlivých úkolů. Při označení uživatele mu přijde i upozornění do e-mailu. 

ClickUp umožňuje různá zobrazení projektů: 

  • List - plánování na časové ose pro filtraci a fulltextové vyhledávání
  • Board - posouvání projektů mezi sloupci

Čeština? 

Tu ClickUp zatím neumí. Nástroj je ale velmi dobře strukturovaný a jeho ovládání intuitivní. Proto se nemusíte bát, že by i lidé bez znalosti Angličtiny měli problém s ovládáním a pochopením ClickUpu.

Nekonečné možnosti propojení

Nástroj má možnost přímého napojení na skoro 50 dalších aplikací. Najdete mezi nimi například Slack nebo Loom. 

Pokud jste nenašli vaši aplikaci mezi těmi k přímému napojení, je možné využít ClickUp API, následně už propojíte prakticky s čímkoliv. Zde se dá cesta usnadnit přímým napojením na platformu Integromat, která Vám pomůže automatizace nastavit. 

 

Pracujte s ním i v mobilu

ClickUp je možné využívat ve vašem prohlížeči, nebo si stáhnout aplikaci a řídit tak projekty z mobilu nebo tabletu.

 

Ceny

I zde si ClickUp oblíbíte. Za uživatele totiž zaplatíte měsíčně pouhých 9 dolarů v základním plánu. Už ten ale plán přináší spoustu vychytávek a tak většině uživatelů bohatě postačí. 

 

Vyzkoušejte ClickUp zde